ISO 14583 A4 M 10X90/90 TX50
Pan hoved skrue med TX
Varenummer
14583410 90
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377346704
Nettovægt pr. 100
6,120 kg
Emballageenhede:
50
Varenummer
14583410 90
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377346704
Nettovægt pr. 100
6,120 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Totallængde (l) | 90 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 20 mm |
| Hovedhøjde (k) | 7,5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX50 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
Stabil betjeningTX-hovedet sikrer enkel og stabil iskruning af skruen, lige fra start til undersænkning.
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 14583 A4 M 10X90/90 TX50