ISO 14584 A2 M 5X22 TX25
Undersænkede skruer med linsehoved og TX
Varenummer
1458425 22
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377289193
Nettovægt pr. 100
0,346 kg
Varenummer
1458425 22
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377289193
Nettovægt pr. 100
0,346 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Totallængde (l) | 22 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | hævet |
| Hoveddiameter (dk) | 9,3 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,7 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX25 |
| Drivform (drift) | TX |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 14584 A2 M 5X22 TX25