ISO 14584 A2 M 8X40 TX45
Undersænkede skruer med linsehoved og TX
Varenummer
1458428 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377345127
Nettovægt pr. 100
1,570 kg
Varenummer
1458428 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377345127
Nettovægt pr. 100
1,570 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 8 mm |
| Totallængde (l) | 40 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | hævet |
| Hoveddiameter (dk) | 15,8 mm |
| Hovedhøjde (k) | 4,65 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX45 |
| Drivform (drift) | TX |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 14584 A2 M 8X40 TX45