ISO 14584 A4 M 4X35 TX20
Undersænkede skruer med linsehoved og TX
Varenummer
1458444 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377291554
Nettovægt pr. 100
0,315 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
1458444 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377291554
Nettovægt pr. 100
0,315 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 35 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | hævet |
| Hoveddiameter (dk) | 8,4 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,7 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX20 |
| Drivform (drift) | TX |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 14584 A4 M 4X35 TX20