ISO 14584 A4 M 6X95/95 TX30
Undersænkede skruer med linsehoved og TX
Varenummer
1458446 95
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377292162
Nettovægt pr. 100
1,820 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
1458446 95
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377292162
Nettovægt pr. 100
1,820 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6 mm |
| Totallængde (l) | 95 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | hævet |
| Hoveddiameter (dk) | 11,3 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,3 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX30 |
| Drivform (drift) | TX |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 14584 A4 M 6X95/95 TX30