ISO 4014 A2-70 M 24X130
Sekskantede skruer med skaft
Varenummer
4014224 130
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377237279
Nettovægt pr. 100
56,000 kg
Varenummer
4014224 130
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377237279
Nettovægt pr. 100
56,000 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Diameter (d) | 24 mm |
| Totallængde (l) | 130 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Sekskant |
| Hovedhøjde (k) | 15 mm |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Gevindlængde (b) | 60 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 36 |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4014 A2-70 M 24X130