ISO 4014 A4-80 M 20X190
Sekskantede skruer med skaft
Varenummer
401448020 190
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377328359
Nettovægt pr. 100
51,900 kg
Varenummer
401448020 190
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377328359
Nettovægt pr. 100
51,900 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 20 mm |
| Totallængde (l) | 190 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Sekskant |
| Hovedhøjde (k) | 12,5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 30 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 800 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 52 mm |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4014 A4-80 M 20X190