ISO 4014 A4-80 M 24X230
Sekskantede skruer med skaft
Varenummer
401448024 230
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377328625
Nettovægt pr. 100
90,200 kg
Varenummer
401448024 230
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377328625
Nettovægt pr. 100
90,200 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 24 mm |
| Totallængde (l) | 230 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Sekskant |
| Hovedhøjde (k) | 15 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 36 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 800 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 73 mm |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4014 A4-80 M 24X230