ISO 4017 A2-70 M 5X22
Sekskantede skruer med gevind til hoved
Varenummer
401725 22
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377329813
Nettovægt pr. 100
0,412 kg
Varenummer
401725 22
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377329813
Nettovægt pr. 100
0,412 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Totallængde (l) | 22 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Sekskant |
| Hovedhøjde (k) | 3,5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 8 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4017 A2-70 M 5X22