ISO 4017 A4-70 M 22X150
Sekskantede skruer med gevind til hoved
Varenummer
4017422 150
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377331427
Nettovægt pr. 100
45,410 kg
Varenummer
4017422 150
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377331427
Nettovægt pr. 100
45,410 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 22 mm |
| Totallængde (l) | 150 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Sekskant |
| Hovedhøjde (k) | 14 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 34 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4017 A4-70 M 22X150