ISO 4017 A4-80 M 20X200
Sekskantede skruer med gevind til hoved
Varenummer
401748020 200
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377332738
Nettovægt pr. 100
48,400 kg
Varenummer
401748020 200
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377332738
Nettovægt pr. 100
48,400 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 20 mm |
| Totallængde (l) | 200 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 30 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Materiale | Sekskant |
| Hovedhøjde (k) | 12,5 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 800 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4017 A4-80 M 20X200