ISO 4028 A2 M 10X10
Gevindtap med indvendig sekskant og tap
Varenummer
4028210 10
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377072597
Nettovægt pr. 100
0,328 kg
Varenummer
4028210 10
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377072597
Nettovægt pr. 100
0,328 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Totallængde (l) | 10 mm |
| Taplængde (z) | 2,5 mm |
| Mål dp (dp) | 6,64 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Hårdhed | 21 |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 5 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel ISO 4028 A2 M 10X10