ISO 4028 A2 M 16X40
Gevindtap med indvendig sekskant og tap
Varenummer
4028216 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377072900
Nettovægt pr. 100
4,288 kg
Varenummer
4028216 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377072900
Nettovægt pr. 100
4,288 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 16 mm |
| Totallængde (l) | 40 mm |
| Taplængde (z) | 8 mm |
| Mål dp (dp) | 11,57 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Hårdhed | 21 |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 8 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel ISO 4028 A2 M 16X40