ISO 4028 A2 M 3X6
Gevindtap med indvendig sekskant og tap
Varenummer
402823 6
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377073327
Nettovægt pr. 100
0,018 kg
Varenummer
402823 6
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377073327
Nettovægt pr. 100
0,018 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Totallængde (l) | 6 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Hårdhed | 21 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 1,5 |
| Taplængde (z) | 1,5 mm |
| Mål dp (dp) | 1,75 mm |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel ISO 4028 A2 M 3X6