ISO 4028 A4 M 2,5X3
Gevindtap med indvendig sekskant og tap
Varenummer
4028425 3
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377356123
Nettovægt pr. 100
0,005 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
4028425 3
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377356123
Nettovægt pr. 100
0,005 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2,5 mm |
| Totallængde (l) | 3 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Hårdhed | 21 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 1,3 |
| Taplængde (z) | 0,63 mm |
| Mål dp (dp) | 1,25 mm |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel ISO 4028 A4 M 2,5X3