ISO 4028 A4 M 5X18
Gevindtap med indvendig sekskant og tap
Varenummer
402845 18
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377356291
Nettovægt pr. 100
0,190 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
402845 18
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377356291
Nettovægt pr. 100
0,190 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Totallængde (l) | 18 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Hårdhed | 21 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 2,5 |
| Taplængde (z) | 2,5 mm |
| Mål dp (dp) | 3,2 mm |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel ISO 4028 A4 M 5X18