ISO 4762 A4-70 M 14X20
Cylinderskruer med indvendig sekskant, fuld gevind
Varenummer
4762414 20
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377063403
Nettovægt pr. 100
4,300 kg
Varenummer
4762414 20
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377063403
Nettovægt pr. 100
4,300 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 14 mm |
| Totallængde (l) | 20 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 21 mm |
| Hovedhøjde (k) | 14 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | SW 12 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel ISO 4762 A4-70 M 14X20