ISO 4762 A4-70 M 30X280
Cylinderskruer med indvendig sekskant, delvis gevind
Varenummer
4762430 280
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377260604
Nettovægt pr. 100
179,000 kg
Emballageenhede:
5
Varenummer
4762430 280
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377260604
Nettovægt pr. 100
179,000 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 30 mm |
| Totallængde (l) | 280 mm |
| Gevindlængde (b) | 72 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 45 mm |
| Hovedhøjde (k) | 30 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 22 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel ISO 4762 A4-70 M 30X280