ISO 4762 A4-70 M 8X50/50
Cylinderskruer med indvendig sekskant, fuld gevind
Varenummer
476248 50/50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377252616
Nettovægt pr. 100
2,490 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
476248 50/50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377252616
Nettovægt pr. 100
2,490 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 8 mm |
| Totallængde (l) | 50 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 13 mm |
| Hovedhøjde (k) | 8 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 6 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel ISO 4762 A4-70 M 8X50/50