ISO 4762 A4-80 M 10X190
Cylinderskruer med indvendig sekskant, delvis gevind
Varenummer
476248010 190
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377261090
Nettovægt pr. 100
12,890 kg
Emballageenhede:
25
Varenummer
476248010 190
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377261090
Nettovægt pr. 100
12,890 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Totallængde (l) | 190 mm |
| Gevindlængde (b) | 32 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 16 mm |
| Hovedhøjde (k) | 10 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 8 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 800 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4762 A4-80 M 10X190