ISO 4762 A4-80 M 6X14
Cylinderskruer med indvendig sekskant, fuld gevind
Varenummer
47624806 14
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377261601
Nettovægt pr. 100
0,540 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
47624806 14
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377261601
Nettovægt pr. 100
0,540 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Totallængde (l) | 14 mm |
| Diameter (d) | 6 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 10 mm |
| Hovedhøjde (k) | 6 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 5 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 800 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 4762 A4-80 M 6X14