ISO 4762 A4 M 2,5X16
Cylinderskruer med indvendig sekskant, fuld gevind
Varenummer
4762425 16
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377064530
Nettovægt pr. 100
0,070 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
4762425 16
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377064530
Nettovægt pr. 100
0,070 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2,5 mm |
| Totallængde (l) | 16 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 4,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 2 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel ISO 4762 A4 M 2,5X16