ISO 4762 A4 M 4X5
Cylinderskruer med indvendig sekskant, fuld gevind
Varenummer
476244 5
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377065124
Nettovægt pr. 100
0,150 kg
Varenummer
476244 5
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377065124
Nettovægt pr. 100
0,150 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 5 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 7 mm |
| Hovedhøjde (k) | 4 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 3 |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel ISO 4762 A4 M 4X5