NF E 27-128 A2 M 3X45
Bræddebolte med stort hoved og kærv
Varenummer
2712823 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377209986
Nettovægt pr. 100
0,243 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
2712823 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377209986
Nettovægt pr. 100
0,243 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Diameter (d) | 3 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Risso |
| Hoveddiameter (dk) | 7 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2 mm |
| Kærvbredde (n) | 1 mm |
| Kærvdybde (t) | 1 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel NF E 27-128 A2 M 3X45