NF E 27-128 A4 M 6X45
Bræddebolte med stort hoved og kærv
Varenummer
2712846 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377403483
Nettovægt pr. 100
1,060 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
2712846 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377403483
Nettovægt pr. 100
1,060 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Diameter (d) | 6 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Risso |
| Hoveddiameter (dk) | 15 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,3 mm |
| Kærvbredde (n) | 1,9 mm |
| Kærvdybde (t) | 1,2 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel NF E 27-128 A4 M 6X45