DIN 7504 A2 M 4,8X38 TX25
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75042MT48 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377239754
Nettopaino 100:aa kohti
0,470 kg
Nimikkeen numero
75042MT48 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377239754
Nettopaino 100:aa kohti
0,470 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,55 mm |
| Kanta | TX25 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Mitta dp (dp) | 4,1 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusaikojen lyheneminen tavanomaisiin levyruuveihin verrattuna.
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuTuote-esitteet
Jaa DIN 7504 A2 M 4,8X38 TX25