DIN 7504 A2 O 3,5X22 TX10
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75042OT35 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377239839
Nettopaino 100:aa kohti
0,112 kg
Nimikkeen numero
75042OT35 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377239839
Nettopaino 100:aa kohti
0,112 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
| Kanta | TX10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Mitta dp (dp) | 2,8 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusaikojen lyheneminen tavanomaisiin levyruuveihin verrattuna.
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuTuote-esitteet
Jaa DIN 7504 A2 O 3,5X22 TX10