DIN EN 1661 A4-70 M 10
Kuusiomutterit, laippa ja lukkohammastus
Nimikkeen numero
1661410
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377412546
Nettopaino 100:aa kohti
1,300 kg
Nimikkeen numero
1661410
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377412546
Nettopaino 100:aa kohti
1,300 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 16 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 17,77 mm |
| Korkeus (m) | 10 mm |
| Laipan halkaisija (dc) | 21,8 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Suuri asetuspinta lukkohammastuksellaKäyttötarkoitukset
Adapterilevyjen ja muiden suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseen.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ominaisuudet
- laipan kanssa- lukitushampailla
Tuote-esitteet
Jaa DIN EN 1661 A4-70 M 10