Art. 9082 A2 M 10X160 SW 7 monterad
Skruvstift med DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM
Artikelnummer
90822110 160
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377255754
Nettovikt per 100
12,590 kg
Förpackningsenheter:
50
Artikelnummer
90822110 160
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377255754
Nettovikt per 100
12,590 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Total längd (l) | 160 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ av gänga | Trä / metrisk |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 7 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| Längd trägänga (lh) | 67 mm |
| Längd metrisk gänga (lm) | 70 mm |
Information om produkten
Produktfördelar
Komplett monterad med DIN 125, DIN 9021 (M10), DIN 934, EPDM-tätningAnvändningsmöjligheter
För fackhandeln inom solenergiOlika utföranden och kompletteringar
Användningsområde
SolvärmeKännetecken
* kein Sechskant zwischen den GewindenProduktbroschyrer
Share Art. 9082 A2 M 10X160 SW 7 monterad