Art. 9082 A2 M 12X140
Skruvstift med nyckeltag med/utan nyckel platt
Artikelnummer
9082212 140
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377215253
Nettovikt per 100
9,280 kg
Förpackningsenheter:
50
Artikelnummer
9082212 140
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377215253
Nettovikt per 100
9,280 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
Tekniska data
| Diameter (d) | 12 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
| Total längd (l) | 140 mm |
| Typ av gänga | Trä / metrisk |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 10 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| Längd trägänga (lh) | 57 mm |
| Längd metrisk gänga (lm) | 40 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Takupphängning för kabelkanaler, rör, traverser osv.För fästning av konstruktioner inom solenergiområdet
För fackhandeln inom solenergi
Olika utföranden och kompletteringar
* ingen sexkant mellan gängorna
Användningsområde
Solvärme, Metallkonstruktion, Sanitär, ElKännetecken
* ingen sexkant mellan gängornaShare Art. 9082 A2 M 12X140