Art. 9082 A2 M 12X250 SW 9 monterad
Skruvstift med DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM
Artikelnummer
90822112 250
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377227638
Nettovikt per 100
22,950 kg
Förpackningsenheter:
50
Artikelnummer
90822112 250
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377227638
Nettovikt per 100
22,950 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 12 mm |
| Total längd (l) | 250 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ av gänga | Trä / metrisk |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 9 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| Längd trägänga (lh) | 100 mm |
| Längd metrisk gänga (lm) | 100 mm |
Information om produkten
Produktfördelar
Komplett monterad med DIN 125, DIN 9021 (M10), DIN 934, EPDM-tätningAnvändningsmöjligheter
För fackhandeln inom solenergiOlika utföranden och kompletteringar
Användningsområde
SolvärmeKännetecken
* kein Sechskant zwischen den GewindenProduktbroschyrer
Share Art. 9082 A2 M 12X250 SW 9 monterad