Art. 9100 A2 C 4,8X32 SP10
Säkerhetsskruvar med cylinderhuvud, tvåhåls drift, plåtgänga
Artikelnummer
9100248 32
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129079
Nettovikt per 100
0,370 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9100248 32
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129079
Nettovikt per 100
0,370 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 4,8 mm |
| Total längd (l) | 32 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| huvudets form | Lins huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 9,5 mm |
| Huvudhöjd (k) | 2,75 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SP-10 |
| Greppsystem (drift) | Tvåhåls |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
Säkerhetsfäste 2 - hål - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkeltAnvändningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Plåtgänga- Tvåhålsgrepp
- Cylinderhuvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9100 A2 C 4,8X32 SP10