Art. 9102 A2 C 2,9X13 SP4
Säkerhetsskruvar, försänkt huvud och tvåhålsdrift, plåtgänga
Artikelnummer
9102229 13
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377128249
Nettovikt per 100
0,047 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9102229 13
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377128249
Nettovikt per 100
0,047 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 2,9 mm |
| Total längd (l) | 13 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 5,6 mm |
| Huvudhöjd (k) | 1,7 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SP-4 |
| Greppsystem (drift) | Tvåhåls |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
- Säkerhetsfäste 2 - hål - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkeltAnvändningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Plåtgänga- Tvåhålsgrepp
- Försänkt huvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9102 A2 C 2,9X13 SP4