Art. 9103 A2 M 6X25 SP1/4
Säkerhetsskruvar, försänkt huvud och tvåhålsdrift, metrisk gänga
Artikelnummer
910326 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377127105
Nettovikt per 100
0,550 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
910326 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377127105
Nettovikt per 100
0,550 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 6 mm |
| Total längd (l) | 25 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 12,4 mm |
| Huvudhöjd (k) | 3,45 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SP-1/4 |
| Greppsystem (drift) | Tvåhåls |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
- Säkerhetsfäste 2 - hål - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkeltAnvändningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Metrisk gänga- Tvåhålsgrepp
- Försänkt huvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9103 A2 M 6X25 SP1/4