Art. 9110 A2 C 4,2X16 ISK-PIN 2,5
Säkerhetsskruvar med lågvälvt huvud med ISK +stift, plåtgänga
Artikelnummer
9110242 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129765
Nettovikt per 100
0,170 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9110242 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129765
Nettovikt per 100
0,170 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 4,2 mm |
| Total längd (l) | 16 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| huvudets form | Truss Head |
| Huvuddiameter (dk) | 7,6 mm |
| Huvudhöjd (k) | 2,2 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 2,5 PIN |
| Greppsystem (drift) | Insex PIN |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
- Säkerhetsfäste PIN - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkeltAnvändningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Plåtgänga- Insex + PIN
- Lågvälvt huvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9110 A2 C 4,2X16 ISK-PIN 2,5