Art. 9113 A2 M 10X45 ISK-PIN 6
Säkerhetsskruvar med försänkt huvud med ISK +stift, metrisk gänga
Artikelnummer
9113210 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377371072
Nettovikt per 100
2,700 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9113210 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377371072
Nettovikt per 100
2,700 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Total längd (l) | 45 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 20 mm |
| Huvudhöjd (k) | 5,5 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 6 PIN |
| Greppsystem (drift) | Insex PIN |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
- Säkerhetsfäste PIN - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkeltAnvändningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Metrisk gänga- Insex + PIN
- försänkt huvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9113 A2 M 10X45 ISK-PIN 6