Art. 9121 A2 M 10X16 TX-PIN 45
Säkerhetsskruvar, lågvälvt, sextandhålsgrepp + stift, metrisk gänga
Artikelnummer
9121210 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132291
Nettovikt per 100
1,400 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9121210 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132291
Nettovikt per 100
1,400 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Total längd (l) | 16 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Truss Head |
| Huvuddiameter (dk) | 17,5 mm |
| Huvudhöjd (k) | 5,5 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | TX45 PIN |
| Greppsystem (drift) | Sextandhålsgrepp PIN |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
- Säkerhetsfäste PIN - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkeltAnvändningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Metrisk gänga- TX + PIN
- Lågvälvt huvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9121 A2 M 10X16 TX-PIN 45