Art. 9122 A2 C 4,8X25 TX-PIN 25
Säkerhetsskruvar, försänkt, sextandhålsgrepp+stift, plåtgänga
Artikelnummer
9122248 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377130501
Nettovikt per 100
0,265 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9122248 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377130501
Nettovikt per 100
0,265 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 4,8 mm |
| Total längd (l) | 25 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 9,5 mm |
| Huvudhöjd (k) | 3,15 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | TX25 PIN |
| Greppsystem (drift) | Sextandhålsgrepp PIN |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
- Säkerhetsfäste PIN - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkelt.Användningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Plåtgänga- TX + PIN
- Försänkt huvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9122 A2 C 4,8X25 TX-PIN 25