Art. 9123 A2 M 12X40 TX-PIN 55
Säkerhetsskruvar, försänkt, sextandhålsgrepp+stift, metrisk gänga
Artikelnummer
9123212 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377370839
Nettovikt per 100
3,570 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9123212 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377370839
Nettovikt per 100
3,570 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 12 mm |
| Total längd (l) | 40 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 24 mm |
| Huvudhöjd (k) | 6,5 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | TX55 PIN |
| Greppsystem (drift) | Sextandhålsgrepp PIN |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Produktfördelar
- Säkerhetsfäste PIN - kan endast hanteras med särskild bitAnvändningsmöjligheter
Det perfekta skyddet mot tillfällighetstjuvar eftersom ett särskilt monteringsverktyg förhindrar att de lossas enkeltAnvändningsområde
Säkerhetsteknik, Solvärme, MetallkonstruktionKännetecken
- Metrisk gänga- TX + PIN
- Försänkt huvud
Produktbroschyrer
Share Art. 9123 A2 M 12X40 TX-PIN 55