Art. 9520 A2 K 6,5X130
Sexkant-vingborrskruv, fibercementtätning 22 mm
Artikelnummer
9520265 130
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377325518
Nettovikt per 100
3,050 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
9520265 130
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377325518
Nettovikt per 100
3,050 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 6,5 mm |
| Total längd (l) | 130 mm |
| huvudets form | Hexagon head |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 8 |
| Gänglängd (b) | 60 mm |
| Huvudhöjd (k) | 5,3 mm |
| Flänsdiameter (dc) | 11,85 mm |
| Borrspetslängd (lp) | 10 mm |
| Mått dp (dp) | 5,5 mm |
Information om produkten
Produktfördelar
- TidsbesparingBorrning, formning och anslutning i en operation
- Minska kostnaderna
Inget verktygsbyte, inga borrverktyg
- Space wing
Sparar ytterligare borrning av korrugerade paneler
- skapa ett genomgående hål i wellfibercementskivan och sparar ytterligare borrning i ett ytterligare arbetsmoment
Användningsmöjligheter
För skruvning av korrugerade cementskivor på träunderkonstruktioner.Användningsområde
Metallkonstruktion, SolvärmeKännetecken
- Sexkantsdrift - För optimal kraftöverföring och snyggt utseende- FZD 22mm med rostfri bricka
- Space wing
- Borrspets
Produktbroschyrer
Share Art. 9520 A2 K 6,5X130