DIN 417 A2 M 2,5X12
Gängstift med spår och tappar
Artikelnummer
0417225 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377030221
Nettovikt per 100
0,032 kg
Artikelnummer
0417225 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377030221
Nettovikt per 100
0,032 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 2,5 mm |
| Total längd (l) | 12 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| Spårbredd (n) | 0,4 mm |
| Spårdjup (t) | 0,72 mm |
| Mått dp (dp) | 1,5 mm |
| Tapplängd (z) | 1,25 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare DIN 417 A2 M 2,5X12