DIN 438 A2 M 5X20
Gängstift med spår och rundskär
Artikelnummer
043825 20
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377034045
Nettovikt per 100
0,228 kg
Artikelnummer
043825 20
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377034045
Nettovikt per 100
0,228 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Total längd (l) | 20 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| Spårbredd (n) | 0,8 mm |
| Spårdjup (t) | 1,28 mm |
| Mått dz (dz) | 2,5 mm |
| Hårdhet | 12 |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare DIN 438 A2 M 5X20