DIN 551 A2 M 10X30
Gängstift med spår och plan ände
Artikelnummer
0551210 30
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377040961
Nettovikt per 100
1,420 kg
Artikelnummer
0551210 30
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377040961
Nettovikt per 100
1,420 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Total längd (l) | 30 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| Spårbredd (n) | 1,6 mm |
| Spårdjup (t) | 2,4 mm |
| Mått dp (dp) | 7 mm |
| Hårdhet | 12 |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare DIN 551 A2 M 10X30