DIN 551 A4 M 3X12
Gängstift med spår och plan ände
Artikelnummer
055143 12
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377042088
Nettovikt per 100
0,051 kg
Förpackningsenheter:
200
Artikelnummer
055143 12
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377042088
Nettovikt per 100
0,051 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Total längd (l) | 12 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| Spårbredd (n) | 0,4 mm |
| Spårdjup (t) | 0,8 mm |
| Mått dp (dp) | 2 mm |
| Hårdhet | 12 |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare DIN 551 A4 M 3X12