DIN 553 A2 M 1,6X3
Gängstift med spår och spets
Artikelnummer
0553216 3
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377042729
Nettovikt per 100
0,003 kg
Förpackningsenheter:
200
Artikelnummer
0553216 3
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377042729
Nettovikt per 100
0,003 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 1,6 mm |
| Total längd (l) | 3 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| Spårbredd (n) | 0,25 mm |
| Spårdjup (t) | 0,56 mm |
| Hårdhet | 12 |
| Mått dt (dt) | 0,16 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare DIN 553 A2 M 1,6X3