DIN 553 A2 M 8X12
Gängstift med spår och spets
Artikelnummer
055328 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377043351
Nettovikt per 100
0,325 kg
Artikelnummer
055328 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377043351
Nettovikt per 100
0,325 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 8 mm |
| Total längd (l) | 12 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| Spårbredd (n) | 1,2 mm |
| Spårdjup (t) | 2 mm |
| Hårdhet | 12 |
| Mått dt (dt) | 2 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare DIN 553 A2 M 8X12