DIN 553 A4 M 10X10
Gängstift med spår och spets
Artikelnummer
0553410 10
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377043467
Nettovikt per 100
0,360 kg
Förpackningsenheter:
50
Artikelnummer
0553410 10
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377043467
Nettovikt per 100
0,360 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Total längd (l) | 10 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| Spårbredd (n) | 1,6 mm |
| Spårdjup (t) | 2,4 mm |
| Hårdhet | 12 |
| Mått dt (dt) | 2,5 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare DIN 553 A4 M 10X10