DIN 7504 A2 M 6,3X50 Z
Självgängande skruvar med kullrigt huvud, modell M
Artikelnummer
75042M063 50
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377365286
Nettovikt per 100
1,060 kg
Artikelnummer
75042M063 50
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377365286
Nettovikt per 100
1,060 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 6,3 mm |
| Total längd (l) | 50 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| huvudets form | Lins huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 12,5 mm |
| Huvudhöjd (k) | 4,55 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | PZ3 |
| Greppsystem (drift) | Pozidrive |
| Mått dp (dp) | 5,8 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Observera, endast för mjukmetallerAnvändningsområde
Metallkonstruktion, Solvärme, FasadShare DIN 7504 A2 M 6,3X50 Z