DIN 7504 A2 O 5,5X45 Z
Självgängande skruvar med försänkt huvud, modell O
Artikelnummer
75042O055 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377244406
Nettovikt per 100
0,650 kg
Artikelnummer
75042O055 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377244406
Nettovikt per 100
0,650 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 5,5 mm |
| Total längd (l) | 45 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 10,3 mm |
| Huvudhöjd (k) | 3 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | PZ3 |
| Greppsystem (drift) | Pozidrive |
| Mått dp (dp) | 4,8 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Observera, endast för mjukmetallerAnvändningsområde
Metallkonstruktion, Solvärme, FasadShare DIN 7504 A2 O 5,5X45 Z