DIN 7504 A4 M 4,8X50 TX25
Självgängande skruvar med kullrigt huvud, modell M
Artikelnummer
75044MT48 50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377366603
Nettovikt per 100
0,590 kg
Förpackningsenheter:
500
Artikelnummer
75044MT48 50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377366603
Nettovikt per 100
0,590 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 4,8 mm |
| Total längd (l) | 50 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| Huvuddiameter (dk) | 9,5 mm |
| huvudets form | Lins huvud |
| Huvudhöjd (k) | 3,55 mm |
| Greppsystem (drift) | Sextandhålsgrepp |
| Greppstorlek (Greppst.) | TX25 |
| Mått dp (dp) | 4,1 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Observera, endast för mjukmetallerAnvändningsområde
Metallkonstruktion, Solvärme, FasadShare DIN 7504 A4 M 4,8X50 TX25